STAG zwraca koszt instalacji!

12.11.2020


To już ostatni moment, by zgłosić się do nas po zwrot kosztów instalacji LPG STAG. Zamontuj STAG’a do końca roku i weź udział w konkursie.

Zalet posiadania instalacji autogaz jest wiele, a najważniejsza z nich to znaczne oszczędności na paliwie. A gdyby tak jeszcze ktoś sfinansował koszty założenia instalacji? Producent instalacji autogaz marki STAG zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu, w którym nagrodą główną jest refundacja poniesionych kosztów założenia instalacji. Kwota w wysokości 2 500 zł raz w miesiącu wróci do szczęśliwego kierowcy. A to jeszcze nie wszystko. Każdego dnia organizator nagrodzi jednego uczestnika, który najszybciej wykona zadanie konkursowe.

Konkurs cieszy się ogromna popularnością wśród użytkowników instalacji STAG, a cały czas przyjmujemy nowe zgłoszenia. W ciągu 13 miesięcy trwania konkursu rozdamy 396 nagród dziennych i 13 nagród specjalnych.

- Inspiracją do stworzenia konkursu w takiej właśnie formie była potrzeba edukacji zarówno warsztatów montujących jak i kierowców w temacie zalet kompletnej instalacji autogaz. Kompletna, czyli dobrana z elementów od jednego producenta: sterownika, reduktora oraz wtryskiwaczy. Możemy wtedy mieć pewność, że komponenty te będą współpracowały ze sobą optymalnie. Stąd właśnie 3xSTAG w tytule konkursu. – mówi Jerzy Pisiecki, Kierownik ds. Rozwoju Europejskiej Sieci AS STAG. Aby zawalczyć o atrakcyjne wygrane, należy zamontować instalację w jednym z Autoryzowanych Serwisów STAG. Lista autoryzowanych serwisów dostępna jest pod linkiem: http://www.ac.com.pl/pl-klienci-wyszukiwarka. Następnie wejść na stronę www.konkurs.stag.pl/, dokonać rejestracji w konkursie i poprawnie odpowiedzieć na cztery pytania. W konkursie mogą brać udział zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

Podczas rejestracji wymagany jest numer homologacji przyznany przez warsztat. Jak go znaleźć? Podpowiadamy: www.konkurs.stag.pl/register

 

« wróć

 

 

 

MOTTO NASZEJ FIRMY:

 

" Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem,

 

który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie."

ul. Władysława Nehringa 11A Szczecin
google maps module for joomla 3